Зручний і надійний переказ грошей з США в Україну

У 2018 році кількість українців, які проживають на території США, перевищила позначку в 1 млн. Водночас українцями вважаються ті, хто вказав своєю єдиною, основною або другою національністю — «українець». І це не дивно. В результаті кількох хвиль еміграції ми можемо говорити вже про українців, які народилися в Сполучених Штатах Америки. І, звичайно ж, у багатьох наших співгромадян в Україні залишилися рідні та близькі, які потребують підтримки. Багатьох цікавить вигідний і надійний переказ грошей з США в Україну. Ми живемо в 21 столітті, коли інноваційні технології покликані для того, щоб полегшити наше життя. Тому походи в банк сьогодні відходять на другий план, тоді, як онлайн сервіси стають все більш популярними.

Як переказати гроші з США в Україну: можливі варіанти

Якщо брати до уваги всі можливі варіанти, то їх існує декілька:

  • через каси банку;
  • передати гроші знайомими, які повертаються в Україну;
  • передати гроші за допомогою посилок;
  • онлайн-сервіси.

Поговоримо про переваги і недоліки

Отже, мета кожного способу — допомогти вам вирішити таке завдання, як переказати гроші з Америки в Україну. Довгий час банки і офлайн фінансові сервіси, були практично єдиним варіантом. Але, передача грошей готівкою — це не те, до чого ми звикли в 21 столітті. Ми хочемо все робити швидко і зручно. Те ж стосується і передачі грошей за допомогою посилок. Але сюди ми додамо ще такий аспект, як безпека і значні часові втрати. Посилка може загубитися і не завжди приходить в Україні в місто, де ви живете. Тобто, до часу подорожі зі Штатів потрібно ще додати час доставки Україною. Це займе не менше тижня. Але тут ми говоримо про швидкі перекази з США в Україну.

Тому, впроваджуючи інновації в наше повсякденне життя, на зміну банкам приходять онлайн сервіси. Вони дають змогу, як отримати гроші з США готівкою, так і на картку. Останній варіант займе всього кілька хвилин.

Perekaz24 — технології майбутнього

як перевести гроші з США в Україну

Якщо ви шукаєте такий сервіс, то рекомендуємо Perekaz24. Ми працюємо для того, щоб зробити ваше життя простішим. Пройдіть просту реєстрацію на сайті. Для цього просто натисніть на кнопку «Реєстрація». Всього кілька кроків і ваші близькі отримують повідомлення, про те, що їм прийшов переказ грошей з США в Україну. Грошовий переказ можливий з будь-якого штату в будь-який час доби.

Переваги нашого сервісу:

  1. Надійність. Переказ грошей з США в Україну за допомогою сервісу Perekaz24 повністю безпечний. Послуга надається на підставі дозволу Комісії з фінансового нагляду (Польща) на надання платіжних послуг в якості Національної Платіжної Установи, виданого для Transfer24 Sp. z o.o. (IP5 / 2013) та дозволу НБУ на надання послуг у сфері міжнародної системи грошових переказів, виданого для Meest Corporation Inc. (53–02010 / 16274). Отже, ви можете бути впевнені в тому, що ваші особисті дані надійно захищені законодавством. Варто також зазначити, що ні співробітники сервісу, ні одержувач не бачать даних картки відправника. Вся введена інформація потрапляє через захищену форму безпосередньо на сертифікований сервер еквайра eCard S.A. і не зберігається в системі Perekaz24.
  2. Зручність. Немає часу і можливості їхати в банк, щоб здійснювати перекази з США в Україну? Тоді робіть це з дому або робочого місця, в транспорті або в кафе, користуючись зручним сервісом Perekaz24. Управляти сервісом можна з будь-якої точки США і витрачати на це мінімум часу.
  3. Оперативність. Замислюєтеся, як надіслати гроші з США в Україну за одну годину або навіть швидше? Відповідь проста — з сервісом онлайн-переказів Perekaz24. Упродовж декількох хвилин після переказу одержувач отримає СМС, про те, що грошові кошти зараховані на його рахунок. Це в разі переказу на картку. Якщо ж одержувач бажає отримати кошти готівкою, то терміни залежать від графіку роботи відділень обраного банку.
  4. Це вигідно і прозоро. Жодних додаткових або прихованих платежів. Комісію за переказ оплачує відправник, вона становить 1,5 % для переказу на карту в гривнях або 2,3 % при відправці грошей для отримання готівкою в дол. США. Перший переказ безкоштовний, щоб ви могли переконатися, наскільки це просто. На сайті розміщено зручний калькулятор, використовуючи який ви можете розрахувати і отримати достовірну інформацію про суму, яка буде зарахована на рахунок одержувача. Там же можна дізнатися і розмір комісії, яку платить відправник. Для одержувача переказ повністю безкоштовний. Переказувати гроші можна необмежену кількість разів на добу. Є тільки обмеження по максимальній сумі.

Якщо переказ грошей з США в Україну, то тільки з Perekaz24

Багато користувачів вже встигли оцінити наш сервіс і залишають тільки позитивні відгуки. Приєднуйтесь до їхнього числа і Ви.