Безпека

Ліцензії

Оператор послуги, фірма Transfer24, має дозвіл Комісії з Фінансового Нагляду на надання послуг в якості Національної Платіжної Установи. Перекази до України реалізовуються у співпраці з Meest Corporation Inc., яка має ліцензію Національного банку України на міжнародні грошові перекази.

Щоб отримати дозвіл, нам довелося виконати ряд суворих вимог і успішно пройти багатомісячну процедуру перевірки.

Гарантія транзакції

Відповідно до норм та правила платіжних систем VISA та MasterCard, клієнту гарантується повернення коштів у випадках, якщо транзакція не була завершеною, або не відповідала договору.

В такому випадку власник картки може скласти скаргу в своєму банку, і якщо скарга обґрунтована, власник картки отримує повернення коштів. Дана процедура називається "повернення платежу" / "chargeback" і використовується усіма платіжними організаціями, а не лише нашою системою.

Безпека даних картки

Ми не маємо доступу до номерів платіжних карток клієнтів. Вони не потрапляють до нашої системи та не зберігаються нами. Сервіс гарантує максимальну надійність завдяки рішенню, де номер картки вносить напряму сам клієнт, а банк-емітент верифікує та підтверджує дані для здійснення переказу.

Найвищий рівень безпеки досягається використання функції 3D Secure (Verified by VISA) та шифрування SSL 128 bit (thawte SSL сертифікат).

Перевірте наскільки це легко
Зареєструйтесь безкоштовно
Надіслати переказ