Система захисту

З метою забезпечення найвищого рівня захисту Ваших онлайн-платежів

ми впровадили процедури та механізми, котрі допомагають уникати можливих ризиків та гарантують безпеку при здійсненні грошових переказів.

Базові засади безпеки нашої системи інтернет-платежів:

 1. Система інтернет-переказів perekaz24 не вимагає та не зберігає номеру платіжної картки. Ми не знаємо номеру Вашої картки і не використовуємо його жодним чином.
 2. Номер платіжної картки Ви надаєте оператору платежів (компанії eCard S.A). У цей спосіб затвердження операцій, виконаних нашою системою, не можливе без додаткової автентифікації за участю іншого оператора платежу.
 3. Ваші перональні дані, які використовуються для входу в систему та ініціалізації перекахзу, захищені від перехоплення чи крадіжки шляхом їх шифрування SSL сертифікатом. Шифрується цілий процес, від моменту вход в обліковий запис до моменту виходу з нього (метод захисту даних “end-to-end”).
 4. Всю важливу інформацію, яка Вас стосується та яку ми Вам направляємо буде доступною лише після успішного входу до персонального облікового запису.

Найпоширеніші небезпеки, пов’язані із виконанням інтернет-платежів

Крадіжка персональних даних

“Крадіжка персональних даних” полягає у несанкціонованому отриманні доступу до Вашого облікового запису. Шахраїв цікавлять: прізвище, ім’я, адреса прописки (проживання), ідентифікаційний номер та номер банківської картки. Користуючись цими персональними даними, інтернет-шахраї можуть, наприклад, використати їх для незаконного отримання кредиту, а також здійснювати покупки в інтернеті.

Як можна убезпечити персональні дані?

 1. Подбайте про конфіденційність персональних даних – не вказуйте їх в публікаціях в мережі інтернет та не розголошуйте їх в повсякденному житті.
 2. Користуйтесь лише перевіреними платіжними сервісами в інтернеті, які надають шифроване з’єднання і мають сертифікат безпеки (його найчастіше можна розпізнати завдяки зеленому кольору коду у адресній стрічці інтернет-браузера).
 3. Ніколи не відповідайте на повідомлення, які приходять на Вашу електронну скриньку з вимогою надати персональні дані, а особливо:
  • ім’я та прізвище;
  • імена батьків;
  • місце і дата народження;
  • ідентифікаційні номери;
  • номери платіжних карток;
  • одноразових кодів доступу, які надаються системою/банком при здійсненні розрахунків;
  • даних для входу до аккаунту: логіну та паролю.
 4. Регулярно перевіряйте історію транзакцій на своєму акаунті, для того, щоб помітити підозрілі операції оплати чи розрахунку, яких Ви не здійснювали.
 5. Перед завершенням роботи Вашого веб-браузера обов’язково здійсніть вихід з облікового запису або з нашого сервісу.

Фішинг – Що це таке?

Фішинг (англ. Phishing) – це незаконна спроба заволодіння персональними даними (логіни та паролі, номери банківських карток, інша інформація) під виглядом запитів від інших осіб чи організацій, яка користується Ашою довірою. Найпоширенішим видом фішингу є відправка листів з фальшивої інтернет-адреси чи від імені іншого користувача. Пам’ятайте, що система грошових переказів perekaz24 в інтернет-коресподенції ніколи не просить:

 • подати, або підтвердити номери банківських платіжних карток,
 • подати, або підтвердити пароль,
 • подати, або підтвердити логін користувача.

Електронна кореспонденція від системи грошових переказів perekaz24 ніколи не містить програмне забезпечення або файли для його встановлення, яке міститься у додатку до електронного листа.

Як можна розпізнати електронне повідомлення або інтернет-сторінку призначену для фішингу?

Фальшива інтернет-сторінка

Найчастіше практикується, копіювання інтернет-сторінки, так аби після входу на підготовлену оманливу сторінку користувач не розпізнав жодних змін і вписав там свої персональні дані.
Потрібно звернути увагу на інтернет-адресу www сторінки, видиму у вікні браузера і перевірити інші розділи і закладки на цій сторінці, щоб упевнитися, що розміщена там інформація відповідає змісту назви закладки і безперебійно працює. Можна також звернути увагу на наявність орфографічних помилок в інформаційних оголошеннях на сторінці, або на нетиповий (чи змінений) вигляд вікна внесення даних для входу в систему.

Повідомлення, які шляхом обману вимагають Вас надати конфіденційні дані

Якщо Ви отримали електронне повідомлення з детальною інструкцією дій з Вашим обліковим записом у нашій системі perekaz24, в жодному випадку на переходіть за вказаними посиланнями, які вимагають подальшого внесення конфіденційних чи персональних даних.
Якщо Ви отримали електронне повідомлення із файлом-додатком, прикріпленим до нього (у вигляді рахунків, виписок, заяви чи інших подібних документів) у форматі іншому, ніж PDF, не відкривай цей додаток і перешліть це e-мейл повідомлення на [email protected]
У разі отримання якого-небуть іншого e-мейлу, який може за певними ознаками бути схожим на повідомлення із системи perekaz24, перешліть це повідомлення на адресу [email protected]
Після отримання цього листа, ми перевіримо підозрілий текст та інтернет-адресу, з якого він був надісланий і надамо відповідь чи відправляли ми дане повідомлення.
Таке повідомлення може допомогти іншим користувачам уникнути подібної небезпеки, а також допоможе нам попередити і припинити незаконні дії, які можуть зашкодити іншим користувачам.

Перевірте наскільки це легко
Зареєструйтесь безкоштовно
Надіслати переказ