Політика приватності

Політика приватності інтернет-сервісів
perekaz24

1. Визначення термінів, що використовуються в Політиці Приватності

 1. Користувач – фізична особа, юридична особа або організаційний підрозділ без юридичної особи, що використовує послуги, що надаються в електронному вигляді за допомогою веб-сайтів, зазначених у пункті. 2;
 2. Особисті дані – вся інформація щодо ідентифікованої фізичної особи чи такої, котру можливо ідентифікувати.
 3. Оператор, Адміністратор особистих даних – Transfer24 Sp. z o.o., адреса: ul. Sienkiewicza 11, 25-350 Kielce, NIP 657-277-22-50, REGON 260204830, Товариство зареєстроване в районному суді міста Кельце, Х Економічний відділ Національного судового реєстру під номером KRS 0000311111. Статутний капітал 240 000 злотих, повністю сплачений;
 4. Сервіс – інтернет-сервіси розміщені в інтернет-доменах:
  1. perekaz24.com
  2. perekaz24.eu
  3. perekaz24.pl
   кожних з яких окремо визначається як «Сервіс».

2. Загальна інформація

 1. Оператором сервісу є Transfer24 Sp. z o.o., адреса: ul. Sienkiewicza 11, 25-350 Kielce, NIP 657-277-22-50, REGON 260204830, Товариство зареєстроване в районному суді міста Кельце, Х Економічний відділ Національного судового реєстру під номером KRS 0000311111. Статутний капітал 240 000 злотих, повністю сплачений;
 2. Оператор може отримати інформацію про Користувачів та їх поведінку таким чином:
  1. через інформацію та дані, добровільно введені в форми веб-сайту;
  2. зберігаючи файли cookie в термінальних пристроях (так звані “файли cookie”).
  3. шляхом збору журналів веб-сервера.
 3. Оператор докладає всіх зусиль, щоб надавати Користувачам сервісу захист їхньої конфіденційності та застосовує політику мінімізації дій, що призводять до надання даних про Користувачів або передачі стороннім особам обробку таких даних. Оператор впровадив та застосував правила та процедури захисту персональних даних Користувачів, який вимагається Постановою Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб стосовно обробки персональних даних та вільного потоку таких даних а також скасування директиви 95/46 / ЄС (далі – “РОДО”).
 4. Оператор призначив Наглядача з захисту даних. Зацікавлені особи можуть звернутися до Інспектора з усіх питань, пов’язаних з обробкою персональних даних Оператором, на електронну адресу iodo@perekaz24.eu; або в письмовій формі на адресу Оператора: вул. Sienkiewicza 11; 25-350 Кельце.

3. Форми веб-сайтів

 1. Оператор, використовуючи форми, збирає та обробляє тільки інформацію та особисті дані, надані Користувачем добровільно.
 2. Веб-сайт також може зберігати інформацію про параметри підключення (мітку часу, IP-адресу).
 3. Дані, збережені за формою, захищені оператором відповідно до принципів, викладених у цій політиці приватності.
 4. Дані, надані у формі, обробляються з метою, що випливають з функції конкретної форми.
  1. Користувацькі дані (включаючи особисті дані), надані в реєстраційній формі та активації Акаунта на веб-сайті Transfer24, обробляються Оператором як Адміністратор персональних даних для укладення угоди з Користувачем та виконання Служб відповідно до Правил цього Сайту;
  2. Дані про користувача (включаючи особисті дані), надані в реєстраційній формі, та активація Акаунта на веб-сайті Transfer24 можуть також оброблятися для маркетингових цілей (включаючи прямі) послуг Оператора – за попередньою, окремою та добровільною згодою.
  3. Дані користувача (включаючи особисті дані), надані в контактній формі на веб-сайті Transfer24, обробляються оператором як адміністратор особистих даних, щоб відповісти на питання та вести листування.
 5. Дані, надані у формах, можуть бути надані суб’єктам, які технічно виконують певні послуги, зокрема, це стосується надання інформації сервісам платіжних послуг або іншим організаціям, з якими Оператор сервісу співпрацює в цьому відношенні.
 6. Під час заповнення форм, доступних на Сайті, дані користувача (особливо використовувані під час входу в систему та ініціювання передачі) захищені від крадіжки або перехоплення за допомогою шифрування з використанням сертифіката SSL. Весь процес від входу в обліковий запис до виходу з облікового запису зашифрований (захист даних “end to end”).

4. Журнали серверів

 1. Інформація про деяку поведінку користувачів підлягає запису на серверному рівні. Ці дані використовуються для адміністрування сервісом та забезпечення найбільш ефективного надання послуг.
 2. Відвідувані ресурси ідентифікуються за URL-адресами. Крім того, записуватись можуть:
  1. час отримання запитання.
  2. час надіслання відповіді.
  3. назва станції клієнта – у випадку ідентифікації реалізованої протоколом HTTP,
  4. інформації про помилки під час реалізації транзакцій – у випадку реалізації протоколом HTTP,
  5. URL-адреса сторінки, яку раніше відвідував Користувач (referer link) – у випадку якщо вхід на сторінку відбувся через посилання,
  6. інформація про браузер користувача,
  7. інформація про адресу IP.
 3. Дані вказані в пункті 2 вище можуть бути пов’язані з конкретними користувачами сервісу.

5. Інформаційний бюлетень та контакт з користувачами електронною поштою, включаючи прямий маркетинг оператора

 1. Замовлення від Оператора електронних та безкоштовних повідомлень з маркетинговим контентом (включаючи інформаційний бюлетень) не вимагає заповнення окремої форми. Оператор з метою надсилання інформаційних бюлетенів та інших форм електронного маркетингу обробляє такі персональні дані: ім’я та прізвище, адреса електронної пошти. Електронна адреса необхідна, щоб мати можливість надіслати текст читачеві. Ім’я та прізвище дозволяють звертатися до Користувача персоналізованим способом.
 2. Інформаційні бюлетені містять інформацію про Послуги та послуги Оператора (наприклад, рекламні акції, нові пропозиції, партнерські акції, лотереї та конкурси користувачів), не комерційні списки (наприклад, вітання, особисті коментарі тощо) та інша маркетингова інформація про послуги, які надаються Сервісом.
 3. Згода на електронний маркетинг на електронну адресу завжди є добровільною. Оператор ніколи не узалежнює реєстрацію Користувача або активацію облікового запису в сервісі від згоди на здійснення прямого маркетингу на адресу електронної пошти, надану Користувачем.
 4. Висловлення згоди на отримання інформаційних бюлетенів є рівноцінним з наданням згоди з таким змістом:
  Діючи як кінцевий користувач у значенні статті. 172 п. 1 Закону від 16 липня 2004 р. Закону про телекомунікації (Журнал законів 2016 р., Стаття 1489 з поправками) Я погоджуюся на проведення Оператором (Transfer24 Sp. Z. o.o., що базується в Кєльці) прямого маркетингу за допомогою телекомунікаційних пристроїв, відправляючи на адресу електронної пошти, що надається мною, маркетингову та комерційну інформацію, в якій також замовляється комерційна інформація, зазначена у статті 10 Закону від 18 липня 2002 р. Про надання електронних послуг (зведений текст: Журнал законів 2016 р., П. 1030 з поправками).
 5. Користувач може в будь-який час відкликати свою згоду на електронний маркетинг на подану електронну пошту, що також становить для Оператора відмову від обробки його особистих даних для маркетингових цілей, зазначених у статті. 21 пар. 2 ГДПР. Зняття згоди на отримання повідомлень, що становлять електронний маркетинг (висловлення заперечень проти обробки даних для цілей прямого маркетингу) не обмежує або не виключає інші послуги Оператора.
 6. Зняття згоди на отримання електронних повідомлень електронною поштою з маркетинговим змістом здійснюється шляхом вибору відповідного поля в змісті кожного такого повідомлення. Незалежно від способу, зазначеного у попередньому реченні, Користувач може в будь-який час подати Оператору заяву про відмову від обробки своїх особистих даних для цілей прямого маркетингу, що для Оператора буде рівносильне зняттю згоди на прямий маркетинг. Заява може бути передана в будь-якому вигляді, проте Оператор рекомендує надіслати його електронною поштою на таку адресу електронної пошти: iodo@perekaz24.eu
 7. Незалежно від інформаційного бюлетеня або інших маркетингових електронних повідомлень, Оператор залишає за собою право відправляти повідомлення без попереднього інформування Користувачів, чиї контактні дані він має, і хто прийняв Політику приватності. Такі повідомлення, які не є інформаційним бюлетенем, безпосередньо стосуються послуг Оператора та діяльності його сервісів і містять технічну інформацію (включаючи перерви та зміни в роботі сервісів, нові функції), а також правові та організаційні (включаючи інформацію про зміни у регламенті або ж організаційних змін Оператора).

6. Телефонний номер користувача та телефонний маркетинг за вказаним номером телефону

 1. Номери телефонів, надані Користувачами, використовуються для надання замовлених послуг, зокрема, перевірка та підтвердження замовлень та надання Користувачеві інформації про виконання замовлення. У цьому випадку оператор виконує як голосові дзвінки, так і надсилає SMS / MMS-повідомлення.
 2. Користувач може дозволити Оператору інформувати про нові послуги, пропозиції, рекламні кампанії, ініціювати телефонні дзвінки або надсилати SMS / MMS-повідомлення на вказаний номер телефону. Оператор залишає за собою право використати таку інформацію в цілях прямого маркетингу товарів та послуг.
 3. Надання згоди на отримання інформації та пропозицій за вказаним номером телефону є рівнозначне із згодою з наступним текстом:
  Діючи як кінцевий користувач у значенні статті. 172 п. 1 Закону від 16 липня 2004 р. Закону про телекомунікації (Журнал законів 2016 р., Стаття 1489 з поправками) Я погоджуюся на проведення Оператором (Transfer24 Sp. Z. o.o., що базується в Кєльці) прямого маркетингу за допомогою телекомунікаційних пристроїв, відправляючи на наданий телефонний номер (у формі голосових дзвінків та SMS / MMS-повідомлень) маркетингову та комерційну інформацію, яка також є замовленою комерційною інформацією, зазначеною в статті 10 Закону від 18 липня 2002 р. Про надання електронних послуг (наприклад, Журнал законів 2016 р., П. 1030 з поправками).
 4. Користувач безкоштовно та в будь-який час може скасувати свою згоду на використання номера телефону, наданого Оператору для здійснення прямого маркетингу.

7. Правила обробки та захисту даних про користувачів

 1. Оператори обробляють дані про Користувачів, зокрема персональні дані, з тією метою, для якої вони були зібрані, підлягають адекватному захисту та стають доступними третім особам лише в межах дозволених законодавством обмежень.
 2. Адміністратором персональних даних користувачів є Оператор.
 3. Оператор обробляє персональні дані користувачів відповідно до Постанови Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб стосовно обробки персональних даних та про вільне переміщення таких даних та скасування Директиви 95/46 / ЄС та відповідних національних законодавств, використовуючи належні технічні та організаційні заходи для забезпечення ступеню захисту даних, що відповідає ризикам порушень прав та свобод суб’єктів даних.
 4. Оператор, в процесі всіх дій, пов’язаних з обробкою персональних даних Користувача, забезпечує, щоб персональні дані:
  1. Оброблено відповідно до закону, справедливо та прозоро для суб’єкта даних;
  2. Адекватні, відповідні та обмежені до того, що необхідне для цілей обробки;
  3. Правильні і оновлені, коли це необхідно;
  4. Зберігалися на період, що дозволяє ідентифікувати особу не більше, ніж це необхідно для цілей обробки;
  5. Оброблені таким чином, що забезпечує відповідну безпеку.
 5. Оператор надає право усім користувачам сервісу до:
  1. доступу до своїх даних та отримання їх копії;
  2. спростування (виправлення) своїх даних;
  3. видалення даних, обмеження обробки даних;
  4. заборони обробки персональних даних;
  5. перенесення даних.
 6. Кожен користувач сайту має право подати скаргу до наглядового органу стосовно операцій обробки даних, що виконуються Оператором.
 7. Тільки особи, які мають чіткий письмовий дозвіл Оператора, можуть мати доступ до персональних даних.
 8. Оператор повідомляє, що доступ до персональних даних також може бути отриманий уповноваженими державними органами у межах компетенцій, визначених відповідними нормативними актами, зокрема судовими органами (у тому числі поліцією, прокуратурою, судами).
 9. Оператор може бути зобов’язаний надавати інформацію, зібрану сервісом, також іншим суб’єктам, уповноваженим на підставі законних запитів і в тій мірі, яка випливає з запиту.
 10. Особисті дані користувачів можуть бути надані Оператором у міру необхідності:
  1. операторам електронних платіжних систем;
  2. поштовим операторам;
  3. суб’єктам, які здійснюють маркетингові послуги на замовлення Оператора, включаючи персоналізацію контактів з Користувачем.
 11. Оператор дозволяє довірити обробку персональних даних Користувачів третім особам лише в тому обсязі, яке необхідне для бухгалтерії, юридичних та ІТ-послуг Оператора. Оператор також може доручити обробку персональних даних суб’єктам, що здійснюють, на його прохання, послуги у сфері маркетингу товарів та послуг Оператора. Користувач може в будь-який час отримати інформацію про об’єкти, яким доручено обробку персональних даних, а також про мету та сферу довіри до їх обробки.
 12. Оператор надає кожному Користувачеві прямий та постійний доступ до найновішої інформації про умови та процедури обробки та захисту своїх особистих даних. Оператор зокрема повідомляє Користувача про будь-які зміни в цьому відношенні. Доступ до інформації здійснюється шляхом надання поточної формули Політики приватності та Політики файлів Cookies на сторінках сервісу. Крім того, користувач може в будь-який час отримати інформацію та відповіді на питання електронною поштою, а також подавати будь-які заяви та запити щодо обробки його особистих даних. Користувач може в будь-який час вимагати припинення обробки своїх особистих даних, їх модифікації чи виправлення.
 13. У Політиці приватності Оператор надає Користувачеві всю інформацію, передбачену законодавством, перед тим, як Користувач надає свої особисті дані та погоджується на їх обробку. Реєстрація користувача або замовлення послуги на нього в сервісі можливе лише після подання ним заяви про прочитання Політики приватності та заяви про читання інформації про принципи обробки персональних даних.

8. Політка Cookies

 1. Сервіси Оператора використовують файли cookie.
 2. Файли cookie (так звані “тістечка”) – дані ІТ, зокрема текстові файли, які зберігаються на кінцевому пристрої Користувача веб-сайту та призначені для використання веб-сайтів сервісів. Файли cookie зазвичай містять назву веб-сайту, з якого вони надходять, їхній час зберігання на кінцевому пристрої та унікальний номер.
 3. Суб’єктом який розміщує файли cookie на кінцевому пристрої Користувача веб-сайту та отримує доступ до них, є Оператор сервісу.
 4. Файли cookie використовуються для наступних цілей:
  1. створювати статистики, які допомагають зрозуміти, як користувачі сервісу використовують веб-сайти, що дозволяє вдосконалювати їх структуру та зміст;
  2. підтримка сеансу користувача веб-сайту (після входу в систему), завдяки чому користувачеві не потрібно повторно вводити його логін та пароль на кожній підсторінці сервісу;
 5. У рамках сервісу використовуються два основних типи файлів cookie: “сеанс” та “стійкі” файли cookie. Сесійні файли cookie – це тимчасові файли, які зберігаються на кінцевому пристрої користувача до відключення, залишаючи веб-сайт або вимикаючи програмне забезпечення (веб-браузер). Постійні файли cookie зберігаються на пристрої користувача протягом часу, вказаного в параметрах файлу cookie, або до їх видалення користувачем.
 6. Програмне забезпечення для перегляду веб-сайтів (веб-браузер) зазвичай дозволяє зберігати файли cookie на кінцевому пристрої користувача. Користувачі сервісу можуть змінювати налаштування в цьому питанні. Веб-браузер дозволяє видаляти файли cookie. Також можна автоматично блокувати файли cookie. Детальна інформація з цього питання наведена в довідці або документації веб-браузера.
 7. Користувач повинен знати, що обмеження або відключення використання файлів cookie може вплинути на деякі функції, доступні на веб-сайтах сервісу.
 8. Cookies, розміщені на кінцевому пристрої користувача веб-сайту, можуть також використовуватися рекламодавцями та партнерами, які співпрацюють із оператором послуг.
 9. Ми рекомендуємо ознайомитися з політикою приватності цих компаній, щоб дізнатись про правила користування файлами cookie, що використовуються в статистиці: Політика приватності Google Analytics.
 10. Cookie-файли можуть використовуватися рекламними мережами, зокрема мережею Google, для відображення реклами, пристосованої до способу, в якому Користувач користується Послугами. З цією метою вони можуть зберігати інформацію про шлях навігації користувача або про час перебування на певній сторінці.
 11. З точки зору інформації про налаштування користувача, зібрані рекламною мережею Google, користувач може переглядати та редагувати інформацію, отриману в результаті файлів cookie, за допомогою інструмента: https://www.google.com/ads/preferences/
 12. Якщо користувач не хоче отримувати файли cookie, він може змінювати параметри веб-переглядача. Ми попереджуємо, що відключення файлів cookie, необхідних для процесів аутентифікації, безпеки, збереження налаштувань користувача, може ускладнити роботу, а в крайніх випадках може унеможливити використання сервісу.
 13. Щоб керувати налаштуваннями файлів cookie, дотримуйтесь інструкцій, наданих для кожного веб-переглядача.

9. Заключні положення

 1. Політика приватності поряд з Політикою Cookies діє з 25 травня 2018 року.
 2. Оператор залишає за собою право в будь-який час змінити Політику приватності та Політику Cookies. Єдиний текст політики конфіденційності та політики Cookies після змін буде доступний на головних сторінках сервісу в закладці “Політика приватності”. Оператор інформує користувачів про заплановані зміни за тиждень наперед, вказуючи обсяг змін та дату набрання чинності. Якщо Користувач не приймає зміни, контракт на надання електронного сервісу буде припинено наприкінці терміну, зазначеного в повідомленні. Будь-яка зміна Політики приватності та файлів cookie буде показана в закладці “Політика приватності” на головних сторінках сервісу.