Запитання і відповіді

Як почати користуватись Perekaz24?

Пройдіть швидку реєстрацію та створіть обліковий запис у сервісі Perekaz24. Вносьте дані, що відовідають Вашим документам. Вказуйте телефон за яким буде можливість зв"язатись з Вами в разі виникнення питань з переказом. Для завершення процесу, перейдіть на вказану під час реєстрації електронну пошту та активуйте обліковий запис.

Я не отримав e-mail з посиланням для активації облікового запису.

Якщо Вам не вдалось знайти повідомлення в жодній з папок поштової скриньки, повторіть відправку. Така можливість з'явиться при спробі входу до Вашого неактивного облікового запису. Для впевненості, що повідомлення наступного разу таки з’явиться в поштовій скриньці, рекомендуємо перед його відправленням додати [email protected] до списку контактів Вашої поштової програми.

Чи можна змінити мої дані після реєстрації?

Тримайте Вашу інформацію завжди актуальною! У Вас є можливість внесення змін в параметри облікового запитсу використовуючи закладку «Мої дані». Також, Ви зможете змінити валюту, обрану при реєстрації, чи пароль доступу до системи.

Як збільшити ліміти на перекази?

Збільшені ліміти переказів складають 8000 USD в місяць або еквівалент в обраній Вами валюті та доступні лише з підтверджених в системі Perekaz24 карток відправника. Скористайтесь функцією "Збільшення ліміту" та пройдіть верифікацію картки.

Чи можна мати більше одного облікового запису?

Дублювання облікових записів в сервісі Perekaz24 - заборонено! В разі необхідності внесення змін, використовуйте закладку "Мої дані", при потребі збільшити ліміти - пройдіть процедуру верифікації картки. Створення дублюючих реєстрацій призведе до блокування відправки переказів.

Що робити, якщо забули пароль входу?

Якщо Ви забули Ваш пароль, Ви завжди можете його відновити. Перейдіть на сторінку входу до особистого кабінету та оберіть функцію "Відновлення пароля"

Чому мені не вдається підтвердити картку?

Верифікується картка відправника переказу. Під час проходження верифікації уважно обирайте відповідний тип картки та заповнюйте необхідні поля. Система повідомлятиме яке поле заповнено некоректно червоною рамкою навколо нього даючи підказку щодо виправлення. В разі виникнення помилки - перевірте актуальність браузера, оновіть його при потребі або скористайтесь іншим. Якщо дана картка вже була підтверджена в системі - використайте іншу.

Як перевірити чи отримувачу надійшов мій переказ?

Актуальний статус переказу можна перевірити в "Історії транзакцій", після входу до свого облікового запису в системі perekaz24. Якщо одержувачу буде виплачений переказ, він матиме статус «Виплачено». В разі виникнення питань щодо Вашого переказу Ви завжди можете отримати інформацію скориставшись функцією "Рекламація".

Чи оператор сервісу Perekaz24 має доступ до даних моєї картки?

Оператор не має жодного доступу до номеру та інших даних Ваших карток. Вся введена інформація потрапляє через захищену форму безпосередньо на сертифікований сервер екваєра eCard S.A. та не зберігається в системі сервісу.

Як видалити свій обліковий запис на Perekaz24?

Обліковий запис може бути заблокований адміністратором. Щоб це зробити, достатньо відправити електронне повідомлення, використовуючи спеціальну форму, яку знадете увійшовши до облікового запису.

Який час реалізації переказу?

Переказ буде зараховано на картку одержувача або ж він буде готовий до отримання готівкою в касі банку протягом декількох хвилин з моменту його здійснення. Отримання готівкового переказу залежить від графіку роботи обраного Вами відділення банку.

Яка вартість переказу?

Комісія за кожен відправлений переказ складає 1,99% від суми, плюс 0,49 EUR або еквівалент в обраній вами валюті переказу.
Будь-які інші додаткові комісії – відсутні!

Яким способом можна внести кошти для переказу?

Perekaz24 використовує усі сучасні методи інтернет-оплати: з використанням банківської картки Mastercard або Visa, з використанням віртуальної картки Google Pay / Apple Pay, з використанням системи BLIK або безпосередньо з банківського рахунку (дана функція доступна виключно для Польщі).

Чому не вдається оплатити переказ?

Переконайтесь, що у Вас встановлена найновіша версія браузера, тип картки, всі дані та коди підтвердження Ви вносите без помилок, а також на картці відправника відсутні будь які обмеження (щодо лімітів на здійснення розрахунків в інтернеті, наявний достатній залишок коштів на рахунку, картка активована та має актуальний термін дії). В разі проблеми спробуйте змінити браузер, провести оплату альтернативним методом, доступним в нашому сервісі, або використати іншу картку для здійснення переказу. Додаткову інформацію, щодо відмови в проведенні транзакції Ви також можете уточнити в банку, що видав картку.

Скільки переказів на день я можу відправити?

У системі perekaz24 немає ліміту по кількості переказів, встановлений лише добовий ліміт по загальній сумі переказів. Якщо переказ здійснюється на картку, з боку банків-емітентів можуть бути встановлені додаткові ліміти чи обмеження, відповідно до правил та тарифів обслуговування картки одержувача.

Чи потрібно при відправці грошового переказу з виплатою готівкою вказувати пункт отримання?

При відправці грошового переказу пункт отримання не вказується. Отримання переказу можливе в будь-якому банку-партнері на території України. Найближче відділення можна знайти скориставшись картою найближчих пунктів на сайті Perekaz24

На які картки я можу відправити переказ до України?

Виплата переказу здійснюється на картки Mastercard та Visa будь-яких українських банків. Картковий рахунок повинен бути у ГРИВНЯХ. Картки отримувачів юридичних осіб та ФОП не обслуговуються.

Чи можу я відправити переказ в іншу країну окрім України?

На разі Perekaz24 виконує перекази лише в напрямку до України, але в нас є плани на майбутнє. Слідкуйте за новинами сервісу!

Що робити у випадку, якщо одержувач має проблему з отриманням переказу?

Переконайтесь, що дані отримувача були актуальними (термін дії картки отримувача не завершився, картка належить фіз.особі, картковий рахунок отримувача ведеться у гривнях, відсутні або зняті ліміти на зарахування коштів). Якщо Ви бажаєте внести зміни - використовуючи функцію "Рекламація" в особистому кабінеті - подайте нам нові реквізити отримувача. Ми опрацюємо Ваш запит та виплатимо переказ!

Чи можна відмінити транзакцію?

Ні, транзакція реалізовується миттєво та автоматично.

Яку платіжну картку повинен мати одержувач переказу?

Переказ фізичній особі може бути надісланий на будь-яку платіжну картку Mastercard або Visa, емітентом якої є український банк, а картковий рахунок ведеться у гривнях (UAH).

В якій валюті можна отримати переказ?

Переказ може бути виплачений на картку у гривнях (UAH), або отриманий готівкою у валюті (USD/EUR) у відділеннях наших банків-партнерів по всій території України.

Чи можу я отримати валюту на картку?

Лише клієнти Приватбанку, після отримання контрольного номеру переказу, можуть перевести кошти на свою валютну картку використовуючи банківський додаток та обираючи систему Welsend. Відправник повинен надіслати грошовий переказ в дол.США або євро

Що потрібно для отримання готівкового переказу?

У відділенні банку-партнера отримувач надає: документ, що засвідчує особу (паспорт), контрольний номер переказу та повідомляє, що переказ був відправлений в системі «Велсенд/Міст».

Як знайти найближчий пункт виплати переказу?

В Україні маємо понад 3500 пунктів виплати грошових переказів. Найближче відділення можна знайти скориставшись картою найближчих пунктів на сайті Perekaz24.

Протягом якого часу отримувач повинен отримати готівковий переказ?

Для отримання готівкового переказу у Вас є 30 днів з моменту його відправлення.

Що відбувається, якщо не отримати переказ вчасно?

Якщо переказ не буде отриманий впродовж 30 днів, потрібно зв’язатись з нами з метою зміни одержувача переказу.

Чи одержувач оплачує отримання переказу?

Ні, одержувач не сплачує жодної додаткової комісії.

Гроші списались з рахунку відправника, але не надійшли на рахунок одержувача.

В залежності від регламенту обробки платежів банком отримувача, іноді, зарахування переказу може зайняти додатковий час. Ви завжди можете зв"язатися з нами для отримання додаткової інформації, але запевняємо Вас, що ми контролюємо кожен переказ та робимо все, щоб він надійшов отримувачу якомога швидше.

Що робити коли одержувач надав картку на яку неможливо виплатити переказ?

Якщо переказ не був виплачений - використовуючи функцію "Рекламація" в особистому кабінеті відправник подає нам нові реквізити отримувача. Ми опрацюємо запит та зарахуємо переказ!

Чи захищені мої персональні дані?

Оператор сервісу Perekaz24 впровадив та застосовує правила та процедури захисту персональних даних Користувачів, які вимагаються Регламентом № 2016/679 Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу від 27 квітня 2016 року. Детальна інформація про обробку і захист персональних даних знаходиться в "Політиці конфіденційності" що розміщена на нашому сайті

Чи одержувач бачить номер банківського рахунку або ж картки відправника?

Ні ми ні одержувач, не бачимо номерів карток чи рахунків. Вони не потрапляють до нашої системи та не зберігаються нами. Дані в захищеному режимі вносить сам клієнт безпосередньо на сервер Адміністратора платежів.

Чому оператор сервісу Perekaz24 не вимагає жодних документів, на відміну від інших аналогічних компаній та сервісів?

Оператором сервісу є компанія, що зареєстрована в Польщі та діє згідно законодавства країни реєстрації. Польський закон про запобігання відмивання коштів отриманих злочинним шляхом не покладає на компанію зобов'язання збору копій документів.

З якими видами платіжних карток працює система грошових переказів?

Транзакції можливі за допомогою платіжних карток, дозволених правилами Visa або MasterCard.

Що таке 3D Secure?

3D Secure – це нова технологія, котра підвищує рівень безпеки під час проведення інтернет транзакцій, шляхом ідентифікації власника картки за допомогою коду перевірки, відправленого банком емітентом картки на персональний номер її власника.

Що таке код CVC2/CVV2 і де його можна знайти?

Код CVC2/CVV2 – використовується для захисту транзакцій здійснених за номером карти в інтернеті. Код CVC2/CVV2 знаходиться на зворотній стороні картки. Це три останні цифри, надруковані біля номеру картки на стрічці для підпису.

Чи можна виконати оплату переказу карткою, власником якої я не являюсь?

Ні, згідно з регламентом, обліковий запис мусить бути зареєстрований на ту саму особу, котра і є власником картки.

Чи може будь хто за мене виконати переказ?

Не передавайте інформацію, паролі, персональні дані картки, коди авторизації третім особам, особливо незнайомим людям, як би вони про це Вас не переконували. Дотримання правил фінансової безпеки є найвищим пріоритетом у нашій роботі. При уточненні інформації менеджери Perekaz24 завжди просять подавати інформацію використовуючи власний обліковий запис через функцію "Рекламації".

Не знайшли відповіді на ваше запитання?

задайте його нам і отримайте відповідь найближчим часов