Корпоративні норми

Інформація про затвердження до виконання

“Корпоративних норм для наглядових інституцій”, виданих Комісією фінансового нагляду (KNF), оператором сервісу – фірмою Meest Transfer Sp. z o.o.

Керівництво компанії Meest Transfer Sp. z o.o. (пол. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – прирівнюється за способом власності до Товариства з обмеженою відповідальністю) із розміщенням за офіційною юридичною адресою в місті Кельце (далі “Товариство”) прийняло до виконання “Корпоративні норми для наглядових інституцій”, видані Комісією фінансового нагляду (KNF) (Далі “Норми”) у сфері компетентності і обов’язків Правління, тобто обслуговування інтересів Товариства і репрезентації його інтересів згідно загальноприйнятих норм права, договорами Товариства і внутрішніми регулюючими постановами, затвердженими у Товаристві.
Зауваження: § 13 постанови 1 “Корпоративних норм” у питанні колегіального органу правління не буде застосовуватися, базуючись на актуальній організаційній структурі Товариства, а також характером діяльності підприємства, яке належить Товариству, або за умови якщо на зборах співвласників Товариства буде вирішено розширити склад Членів Правління Товариства, запроваджуючи тим самим колегіальність. Правління “Товариства” прийняло решту “Корпоративних норм”, за винятком нижченаведених розділів та параграфів:

 

  1. Товариство не використовує розділ 4 “Корпоративних норм”, який стосується Органу, що здійснює контроль, оскільки Члени правління не передбачили створення такого органу умовами статуту.
  2. Розділ 9 “Корпоративних норм”, що стосуються управління активами на власний ризик клієнта, не застосовуватимуться з огляду на те, що Товариство не веде діяльності у цій сфері. На зборах співвласників “Товариства” прийнято до виконання “Норми” в рамках наданих їм компетенцій, при чому відхід від правил застосовано у таких пунктах:
  1. § 28, постанова 3 i 4 “Корпоративних норм” у сфері репрезентації органом, який через наглядовий орган надає оцінку і встановлює принципи функціонування політики призначення винагород та органом, який надає оцінку чи усталена політика винагорода сприяє розвитку безпеки діяльності наглядової інституції
  2. § 29, постанови 2 i 3 “Корпоративних норм”, які в процесі визначення органом, який надає винагороду членам наглядового органу, а також умов надання цієї винагороди;
  3. § 30 постанови 1 i 2 Засади, які у сфері компетентності органу, який здійснює нагляд впровадження і дотримання умов отримання винагороди членами наглядового органу;

 

Повний текст “Корпоративних норм” знаходиться на інтернет-сторінці Комісії з Фінансового Нагляду (KNF)

Перевірте наскільки це легко
Зареєструйтесь безкоштовно
Надіслати переказ